image image image

Prvak sveta - asc TimeTables!!!

Program za pravljenje rasporeda časova osnovnih i srednjih školi koji je sa lakoćom uspeo da osvoji ceo svet. Govori 114 stranih jezika, kao i jezike sa naših prostora! Vlasnik je mnogih svetskih nagrada, plaketa, pohvala...

Pogledaj ceo tekst

Udžbenici za osnovnu i srednju školu

Za škole - Želite da se opredelite za sigurnu i tačnu dostavu udžbenika do Vaše škole ? Želite da svaki udžbenik bude unapred odvojen za svakog učenika ? Ili možda čak želite da svi učenici dobiju udžbenike na svoje kućne adrese ?

 

Pogledaj ceo tekst

Za sve kojima je obrazovanje životno usmerenje!

Da svaka škola u svakoj učionici ima interaktivnu tablu kao najsavremenije učilo, predstavlja cilj uspeha budućnosti i sadašnjosti obrazovanja. PANASONIC je otišao korak dalje i napravio jednu od najtraženijih interaktivnih tabli na svetu. Jednostavno pogledajte o kakvoj je tehnologiji reč.

 

Pogledaj ceo tekst
 • Raspored časova škole
 • Udžbenici
 • Interaktivne table
Škole Osnovne Po okruzima Grad Beograd O.Š. "Ujedinjene nacije", Beograd
četvrtak, 18 novembar 2010 13:31

O.Š. "Ujedinjene nacije", Beograd

Rate this item
(22 votes)

Istorijat škole :

 


 

OŠ ,,Ujedinjene nacije” nalazi se u naselju Cerak Vinogradi u Beogradu, Borova br. 8. Počela je sa radom 1985. godine.

    Zgrada škole je moderno arhitektonsko zdanje  sa 14 učionica, 17 kabineta, kabinetom za informatiku, multimedijalnom učionicom, bibliotekom, zubnom ordinacijom, svečanom salom, fiskulturnom salom sa tribinama, sportskim terenima za košarku, rukomet, fudbal i odbojku. Škola ima 12 letnjih učionica.

Školsko dvorište koje se prostire na oko 2 hektara, čine dobro osmišljene i lepo uređene zelene površine. U poslednjih nekoliko godina zasađeno je oko dve stotine novih sadnica, a na površinama ispred učionica zasađeno je cveće.  

U atrijumu škole postoji moderna botanička bašta sa preko 200 vrsta biljaka.

Vannastavne aktivnosti :

 


U školi rade 33 sekcije (15 u mlađim i 18 u starijim razredima). Preko 60% učenika svoja interesovanja zadovoljavaju kroz sadržaje dramske, literarne, likovne, recitatorske, sportske, ritmičke, tehničke i mnogih drugih sekcija. U školi postoji hor mladjih i starijih razreda kao i orkestar koji je već godinama najbolji u Gradu.


O danu škole :

 


...

Priznanja i takmičenja :


...

Međunarodni i domaći kontakti :

 


...

Prijatelji škole :


U školu od poznatih su išli: Miloš Teodosić, Vlada Mandić, Mateja Kežman, Aleksandrov Nemanja

Nagrade : 


...

Još koja reč o školi :


...

Additional Info

 • Adresa škole: Borova br.8
 • Mesto: Beograd, Cerak
 • Email: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli
 • Direktor škole: -
 • Kontakt telefon: (+381)-11-2511-749
 • Broj nastavnika: 108
 • Broj učenika: 1414
 • Površina škole: 2 hektara
 • Broj učionica: 53 odeljenja
 • Sala za fizičko: -
 • Jezik nastave: -
 • Strani jezici: -
 • Vannastavne aktivnosti: -
Read 13521 times Last modified on ponedeljak, 22 novembar 2010 08:40

Image Gallery

blog comments powered by Disqus

Srednje škole Grad Beograd

.

Najnovije vesti iz obrazovanja

Kultura

Korisni tekstovi