image image image

Prvak sveta - asc TimeTables!!!

Program za pravljenje rasporeda časova osnovnih i srednjih školi koji je sa lakoćom uspeo da osvoji ceo svet. Govori 114 stranih jezika, kao i jezike sa naših prostora! Vlasnik je mnogih svetskih nagrada, plaketa, pohvala...

Pogledaj ceo tekst

Udžbenici za osnovnu i srednju školu

Za škole - Želite da se opredelite za sigurnu i tačnu dostavu udžbenika do Vaše škole ? Želite da svaki udžbenik bude unapred odvojen za svakog učenika ? Ili možda čak želite da svi učenici dobiju udžbenike na svoje kućne adrese ?

 

Pogledaj ceo tekst

Za sve kojima je obrazovanje životno usmerenje!

Da svaka škola u svakoj učionici ima interaktivnu tablu kao najsavremenije učilo, predstavlja cilj uspeha budućnosti i sadašnjosti obrazovanja. PANASONIC je otišao korak dalje i napravio jednu od najtraženijih interaktivnih tabli na svetu. Jednostavno pogledajte o kakvoj je tehnologiji reč.

 

Pogledaj ceo tekst
  • Raspored časova škole
  • Udžbenici
  • Interaktivne table
Korisni Moja biblioteka Pesme za decu Dragan LUKIĆ - ''FIFI''
subota, 27 novembar 2010 20:39

Dragan LUKIĆ - ''FIFI''

Rate this item
(89 votes)
Ovaj čas, ovaj čas, 
jedan pas, 
na uzici od svile, 
sa noktima lila, 
s mašnicom od tila, 
prolazi kraj nas. 

Jedna žena stara 
sa psom razgovara: 

- Fifi, gledaj pravo! 
Fifi, digni rep!
Fifi, pazi drvo! 
Fifi, nisi slep! 
Fifi, mašnu pazi!
Fifi, lepo gazi! 
Fifi, to ne njuši! 
Fifi, gore uši!
Fifi, jezik niže! 
Fifi, hodi bliže! 
Fifi, ne prkosi! 
Fifi, ti znaš ko si! 
Fifi, ne skakući! 
Fifi, sad ćeš kući!

Tako Fifi živi 
na uzici od svile, 
sa noktima lila 
s mašnicom od tila. 

Tako žena stara 
sa njim razgovara. 
Tako ovaj čas 
prođoše kraj nas.

Read 25818 times
blog comments powered by Disqus
.

Najnovije vesti iz obrazovanja

Kultura

Korisni tekstovi