image image image

Prvak sveta - asc TimeTables!!!

Program za pravljenje rasporeda časova osnovnih i srednjih školi koji je sa lakoćom uspeo da osvoji ceo svet. Govori 114 stranih jezika, kao i jezike sa naših prostora! Vlasnik je mnogih svetskih nagrada, plaketa, pohvala...

Pogledaj ceo tekst

Udžbenici za osnovnu i srednju školu

Za škole - Želite da se opredelite za sigurnu i tačnu dostavu udžbenika do Vaše škole ? Želite da svaki udžbenik bude unapred odvojen za svakog učenika ? Ili možda čak želite da svi učenici dobiju udžbenike na svoje kućne adrese ?

 

Pogledaj ceo tekst

Za sve kojima je obrazovanje životno usmerenje!

Da svaka škola u svakoj učionici ima interaktivnu tablu kao najsavremenije učilo, predstavlja cilj uspeha budućnosti i sadašnjosti obrazovanja. PANASONIC je otišao korak dalje i napravio jednu od najtraženijih interaktivnih tabli na svetu. Jednostavno pogledajte o kakvoj je tehnologiji reč.

 

Pogledaj ceo tekst
  • Raspored časova škole
  • Udžbenici
  • Interaktivne table
Korisni Moja biblioteka Pesme za decu Ljubivoje Ršumović - ''DETE''
subota, 27 novembar 2010 19:54

Ljubivoje Ršumović - ''DETE''

Rate this item
(65 votes)

Dete nije dete,
igračka za strine i tete.
Dete je dete,
da ga volite i razumete.

Nećete mi verovati,
i veliki pesnik Gete
nekad je bio beba
i veoma nemirno dete.

Brkati Hajduk Veljko
što je zlotvoru prašio pete,
u početku je sisao palac
i bio nemoguće dete.

Junaci kosmosa
što lete na druge planete,
prvo su sedeli na nošama,
a posle su seli u rakete.

Dete nije dete,
igračka za strine i tete.
Dete je dete,
da ga volite i razumete.

Read 15167 times
blog comments powered by Disqus
.

Najnovije vesti iz obrazovanja

Kultura

Korisni tekstovi