image image image

Prvak sveta - asc TimeTables!!!

Program za pravljenje rasporeda časova osnovnih i srednjih školi koji je sa lakoćom uspeo da osvoji ceo svet. Govori 114 stranih jezika, kao i jezike sa naših prostora! Vlasnik je mnogih svetskih nagrada, plaketa, pohvala...

Pogledaj ceo tekst

Udžbenici za osnovnu i srednju školu

Za škole - Želite da se opredelite za sigurnu i tačnu dostavu udžbenika do Vaše škole ? Želite da svaki udžbenik bude unapred odvojen za svakog učenika ? Ili možda čak želite da svi učenici dobiju udžbenike na svoje kućne adrese ?

 

Pogledaj ceo tekst

Za sve kojima je obrazovanje životno usmerenje!

Da svaka škola u svakoj učionici ima interaktivnu tablu kao najsavremenije učilo, predstavlja cilj uspeha budućnosti i sadašnjosti obrazovanja. PANASONIC je otišao korak dalje i napravio jednu od najtraženijih interaktivnih tabli na svetu. Jednostavno pogledajte o kakvoj je tehnologiji reč.

 

Pogledaj ceo tekst
 • Raspored časova škole
 • Udžbenici
 • Interaktivne table
Škole Srednje Braničevski okrug Medicinska škola, Požarevac
sreda, 24 novembar 2010 12:27

Medicinska škola, Požarevac

Rate this item
(37 votes)

Istorijat škole :

 


 Vannastavne aktivnosti :

 O danu škole :

 


...

Priznanja i takmičenja : 


USPESI I APELI


Uspesi naše škole su brojni. To su učešća na mnogim opštinskim, regionalnim i republičkim takmičenjima iz raznih oblasti na kojima su naši učenici neretko zauzimali visoka mesta i osvajali nagrade i pohvale organizatora. Na međuregionalnom takmičenju iz hemije naše učenice Janošević Jelena iz III1 i Živanović Nevena iz I4 osvojile su drugo i treće mesto, a Grozdanović Emina iz I 2 je osvojila prvo mesto na republičkom takmičenju medicinskih škola iz anatomije sa fiziologijom. Pored navedenog iz naše škole svake godine se poziva ne mali broj učenika da pohađaju nastavu u istraživačkoj stanici Petnica koja predstavlja najelitniju ustanovu te vrste u Republici.

Poznati smo po humanitarnim akcijama davanja krvi, prikupljnja pomoći za hendikepirane, siromašne i bolesne i dr.

Pozivamo bivše učenike, ma gde bili, da nam se javljaju na navedenu adresu. Takođe upućujemo poziv na saradnju sadašnjim učenicima naše i drugih škola.

 

Međunarodni i domaći kontakti :


...

Prijatelji škole :


...

Nagrade :


...

Još koja reč o školi :


Naša škola je jedina medicinska škola u dva regiona: Braničevskom i Podunavskom.

Interesovanje za našu školu je veliko, zato upisujemo samo najbolje učenike koji predstavljaju najveću dragocenost Škole.

Škola ima niz prednosti i pogodnosti: smeštena je u centru grada Požarevca koji je administrativni, politički, trgovački, privredni i zdravstveni centar regiona. Za učenike postoji mogućnost smeštaja u đački dom, a za najbolje i mogućnost stipendiranja od strane Skupštine opštine. Učenici koji završe našu školu imaju dobre mogućnosti za zapošljavanje kako u našoj zemlji tako i u inostranstvu gde je naša diploma veoma cenjena, ali i da nastave veoma uspešno školovanje na višim školama i fakultetima.

Veliki i značajan potencijal naše škole su nastavnici i saradnici, njih oko 60, koji svojim kvalitetnim radom i zalaganjem afirmišu ime škole.

Upis i prosečan broj bodova prethodnih godina:

ZUBNI TEHNIČAR - 82.45

MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR - 85.60
FARMACEUTSKI TEHNIČAR - 88.60
MEDICINSKA SESTRA - VASPITAČ - 84.45
MEDICINSKA SESTRA - TEHNIČAR - OGLED - 83.42

 

Zašto upisati baš našu školu  :


-

Prekvalifikacije i dokvalifikacije - opis  :


-

Additional Info

 • Adresa škole: -
 • Mesto: -
 • Email: -
 • Direktor škole: -
 • Kontakt telefon: -
 • Broj nastavnika: -
 • Broj učenika: -
 • Površina škole: -
 • Broj učionica: -
 • Sala za fizičko: -
 • Jezik nastave: -
 • Strani jezici: -
 • Vannastavne aktivnosti: -
 • Smerovi i usmerenja: -
 • Broj učenika po smeru pri upisu :: -
 • Poznate ličnosti: -
 • Laboratorije i specijalni prostori za izvođenje nastave: -
Read 19641 times Last modified on sreda, 14 decembar 2011 14:06
blog comments powered by Disqus
.

Najnovije vesti iz obrazovanja

Kultura

Korisni tekstovi