image image image

Prvak sveta - asc TimeTables!!!

Program za pravljenje rasporeda časova osnovnih i srednjih školi koji je sa lakoćom uspeo da osvoji ceo svet. Govori 114 stranih jezika, kao i jezike sa naših prostora! Vlasnik je mnogih svetskih nagrada, plaketa, pohvala...

Pogledaj ceo tekst

Udžbenici za osnovnu i srednju školu

Za škole - Želite da se opredelite za sigurnu i tačnu dostavu udžbenika do Vaše škole ? Želite da svaki udžbenik bude unapred odvojen za svakog učenika ? Ili možda čak želite da svi učenici dobiju udžbenike na svoje kućne adrese ?

 

Pogledaj ceo tekst

Za sve kojima je obrazovanje životno usmerenje!

Da svaka škola u svakoj učionici ima interaktivnu tablu kao najsavremenije učilo, predstavlja cilj uspeha budućnosti i sadašnjosti obrazovanja. PANASONIC je otišao korak dalje i napravio jednu od najtraženijih interaktivnih tabli na svetu. Jednostavno pogledajte o kakvoj je tehnologiji reč.

 

Pogledaj ceo tekst
 • Raspored časova škole
 • Udžbenici
 • Interaktivne table
Škole Srednje Južnobački okrug Gimnazija "Isidora Sekulić", Novi Sad
sreda, 24 novembar 2010 12:07

Gimnazija "Isidora Sekulić", Novi Sad

Rate this item
(10 votes)

Istorijat škole :

 

 

Gimnazija "Isidora Sekulić" je osnovana 19. juna 1990. godine. Danas ima 798 učenika svrstanih u 24 odeljenja. Obrazuje učenike na dva smera: prirodno-matematičkom i društveno-jezičkom. Oba smera su podjednako zastupljena. Nastava se izvodi u moderno opremljenim specijalizovanim kabinetima i novoj sali za fizičko vaspitanje.Visok nivo nastavno-vaspitnog rada, koji izvodi 52 profesora, za rezultat ima sjajne rezultate koje postižu naši učenici. Takođe, znanje koje učenici ponesu iz Gimnazije omogućava im visoko rangirana mesta na upisnim listama fakulteta Novosadskog i drugih univerziteta.Posebna pažnja poklanja se vannastavnim aktivnosti. Najznačajniji su, svakako, GIS-Teatar, hor "Juventas", umetnički susreti "Četvrtkom kod Isidore". Gimnazija pod svojim krovom ima i Galeriju "Isidora", koja poseduje zbirku umetničkih dela "Savremena vojvođanska umetnost".

Uspešan rad Gimnazije krunisan je i brojnim nagradama, kao što su "Iskra kulture" 2001. godine, "dr Đorđe Natošević" 2003. godine, "Svetosavska nagrada" Ministarstva prosvete 2007. godine.

 


 

Vannastavne aktivnosti :

 O danu škole :

 


...

Priznanja i takmičenja :

 


-

Međunarodni i domaći kontakti :

 


...

Prijatelji škole :


...

Nagrade :


...

Još koja reč o školi :


-

Zašto upisati baš našu školu  :


-

Prekvalifikacije i dokvalifikacije - opis  :


-

Additional Info

 • Adresa škole: Vladike Platona 2
 • Mesto: Novi Sad
 • Email: -
 • Direktor škole: -
 • Kontakt telefon: 021 557318
 • Broj nastavnika: -
 • Broj učenika: -
 • Površina škole: -
 • Broj učionica: -
 • Sala za fizičko: -
 • Jezik nastave: -
 • Strani jezici: -
 • Vannastavne aktivnosti: -
 • Smerovi i usmerenja: -
 • Broj učenika po smeru pri upisu :: -
 • Poznate ličnosti: -
 • Laboratorije i specijalni prostori za izvođenje nastave: -
Read 8469 times Last modified on sreda, 01 decembar 2010 08:12
blog comments powered by Disqus
.

Najnovije vesti iz obrazovanja

Kultura

Korisni tekstovi